Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ubytování na zimní dovolené, Vysočina, Nové Město na Moravě

Ubytování na zimní dovolené, Vysočina, Nové Město na MoravěDatum konání:
12.12.2023

Plánujete zimní lyžařskou dovolenou na Vysočině nebo přímo v Novém Městě na Moravě? Hledáte ideální ubytování pro rodinu nebo partu kamarádů? U nás v rekreačním středisku Ladex  v Novém Městě na Moravě v lokalite Zahradníkův kout se vám bude určitě líbit. V zimním období nabízíme ubytování v 6ti rekreačních chatách s celkovou kapacitou 29 ubytovaných osob za velmi příjemné ceny . A psa, svého domácího mazlíčka si s sebou k mám na dovolenou můžete vzít také. V letním období je kapacita ubytování ještě o jednu dvoulůžkovou chatu větší.

Ubytování u běžeckých tratí Aréna Vysočiny a sjezdovky Ski snowpark Harusův kopec Nové Město na Moravě

Běžecké lyžování, Ladex ubytování Nové Město na MoravěNaše rekreační chaty a ubytování je v lokalitě Zahradníkův kout na okraji Nového města na Moravě. Z této rekreační lokality to máte cca 2 km do centra města, na běžecké lyžařské trasy cca 300 m lesem nebo  přímo do lyžařského areálu „Arena Vysočina“ cca 5 km. Pokud se chcete při své zimní lyžařské dovolené na Vysočině věnovat spíše sjezdovému lyžování můžete využít Ski snowpark Harusův kopec, které je vzdálený od našeho ubytování cca 4 km.Obě zimní střediska mají v těsné blízkosti vlastní parkoviště pro osobní automobily s dostatečnou kapacitou

Ubytování pro zimní rekreaci na Vysočině s možností vlastního vaření.

V našem rekreačním zařízení nemáme žádnou restauraci, ale všechny naše rekreační chaty mají vlastní plně vybavenou kuchyňku včetně chladničky, díky tomu si mohou ubytování sami uvařit kompletní menu od snídaně přes oběd až po teplé večeře. Každá chata má vlastní  koupelnu se sprchovým koutem nebo boxem a s toaletou.

Rezervujte si ubytování v našich chatách pro zimní dovolenou

Pokud se rozhodnete strávit zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli na Vysočině, v Novém Městě na Moravě a budete se chtít ubytovat v našem rekreačním středisku Ladex v lokalitě Zahradníkův kout stačí si vybrat chatu podle její kapacity lůžek a zjistit v kalendáři s rezervacemi zda je v daném termínu volná. A pokud ano můžete si ubytování rezervovat na vybraný termín pomocí rezervačního formuláře na konci stránky s kontakty  kam se dostanete také přes tlačítko „objednat“ nahoře v hlavičce tohoto webu. Rezervaci ubytování můžete udělat také na e-mailu audea@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 602 580 276  .

Přijeďte si užít zimní dovolenou na Vysočinu a ubytujte se za velmi příznivé ceny v našich rekreačních chatách v Novém Městě na Moravě