Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Nepoužívané stránky > Ceník

Ceník

CENY JSOU STANOVENY ZA CELOU CHATU / NOC. Pří ubytování se psem příplatek 20,- Kč denně.

Chata typu A:   400,- Kč, minimální poplatek za ubytování je 1000,- Kč. Chaty jsou v provozu pouze v letním období tj. od 15. 6. do 15. 9.

Chata typu B:   900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci. Přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč.

Chata typu C:   600,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci, v topné sezóně tři noci, přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč.

Chata typu D:   1 000,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci.

Chata typu E:   900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady) Minimální délka ubytování dvě noci.

 

  

Kapacita každé jednotlivé chaty je dána počtem lůžek, tedy osob bez zohlednění rozdílu věku (každé dítě je zohledněno jako osoba).

Úhrada ceny pobytu se provádí formou převodu na účet ubytovatele na základě zaslané faktury v termínu její splatnosti, následně je vystaven a zaslán poukaz na ubytování. Ve výjimečných případech je možná úhrada v hotovosti u firmy AUDEA v Brně-Řečkovicích (viz kontakt níže).

Storno poplatek je stanoven ve výši 50 % při zrušení pobytu nejpozději 14 dní před nástupem.

Rekreační poplatek městu se hradí pří nástupu správci ve výši 10,- Kč za den na osobu nad 18 let věku s výjimkou studentů a důchodců nad 70 let.

Příjezd pro ubytování je stanoven ve 13 hod. a odjezd v 11 hodin. Po dohodě lze se správcem upravit tak, aby při krátkodobém pobytu příjezd odpovídal možnostem rekreanta a správce areálu.

V období hlavní sezóny (letní a jarní prázdniny, silvestrovský pobyt) je upřednostňováno ubytování na 7 nocí.