Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Úvod

Rekreační chatový areál LADEX – levné ubytování v přírodě v Novém Městě na Moravě.

 

Levné ubytování, chaty blízko sjezdovky a Arena vysočiny Nové Město na MooravěSháníte levné ubytování pro svou rodinu? Přejete si soukromí v přírodě, ale zároveň toužíte po pohodlí? To vše najdete v rekreačním chatovém areálu Ladex v blízkosti Nového Města na Moravě. Klid a pohodu Vysočiny zažijete v jakémkoliv období. Ubytovat se můžete ve vybavených chatkách s vlastním venkovním posezením. V těsné blízkosti se nachází jedno z našich nejmodernějších sportovních středisek – Vysočina Aréna.

Co můžete navštívit v okolí?

  • Přírodní koupaliště Nové Město na Moravě – když hledáte letní pohodu u vody
  • Cyklotrasy na Vysočině – pro malé i velké cyklisty jsou připraveny krásné cyklostezky
  • Vysočina Aréna – nejen pro milovníky biatlonu (běh na lyžích, závody bikerů, závody na kolech, tenisové kurty, minigolf)
  • Běžecké lyžování – upraveny kilometry běžeckých tras
  • Sjezdové lyžování – oblíbený Harusův kopec se sedačkovou lanovkou
  • Krásné lesy pro procházky a houbaření, když si chcete užít přírodu

Terasa a vlastní gril – skvělé vybavení za rozumné peníze

Levné ubytování, chaty blízko Arena Vysočiny Nové Město na MoravěNašimi nejčastějšími návštěvníky jsou rodiny s dětmi, snažíme se proto ceny držet na uzdě. V každé chatě máme elektroměr, platíte tedy jen za energii, kterou opravdu spotřebujete. Parkování v celém areálu LADEX je pro naše hosty zdarma. Samotné chatky jsou vybaveny vším potřebným – od chladniček, až po vlastní gril. Velký důraz klademe také na soukromí jednotlivých chat.

Stravování

Díky plně vybavené kuchyni v každé rekreační chatě je vlastní příprava a servírování jídla snadné. Nákup potravin je možný v Novém Městě na Moravě, nebo se lze stravovat v restaoracích v blízkém okolí našich rekreačních chat.

VYSOČINA ARÉNA

Kudy se k nám dostanete?

Rekreační areál se nachází necelé tři kilometry od vlakového a autobusového nádraží v oblasti Zahradníkův kout. Příjemnou procházkou s batohem na zádech jste u nás za třicet minut. Autem to jde ještě lépe. Lesní cesta je lemovaná směrovkami Ladex a je celoročně udržovaná.