Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat > Nepoužívané stránky > Popis chat a ceník

Popis chat, ceny a ostatní podmínky

Chata typu A - obytná plocha 21 m2 (chaty č. 1, 2, 4) 

Jedná se o třílůžkové chaty, určené pro letní období, jedna místnost + malá veranda s přípravnou jídel a tekoucí studenou vodou. Vlastní záchod a společný sprchový box ve zvláštní budově. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu. 

Cena: 400,- Kč,minimální poplatek za ubytování je 1000,- Kč. Chaty jsou v provozu pouze v letním období tj. od 15. 6. do 15. 9.

Chata typu B - obytná plocha 57 m2 (chaty č. 7, 8) 

Jedná se o čtyřlůžkové prostorné, plně komfortní chaty se dvěma pokoji, vybavené dvěma samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Možnost přistýlky i pro jednu dospělou osobu. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.

Cena: 900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci. Přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč.Chata typu C - obytná plocha 47 m2 (chata č. 5) 

Jedná se o čtyřlůžkovou chatu, s dvěma pokoji a možností jedné přistýlky, 2+2 lůžka, obytná kuchyně a prosklená veranda. Vlastní záchod ve zvláštní budově, v letním období tekoucí studená voda v chatě a společný sprchový box. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu.

Cena: 600,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci, v topné sezóně tři noci, přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč.

Chata typu D - obytná plocha 90 m2 (chaty č. 9, 10, 11) 
Jedná se o pětilůžkové, patrové, plně komfortní chaty. V přízemí vstupní chodba, koupelna se sprchovým boxem a WC, společenská místnost s kuchyňským koutem a terasou. V patře dvě ložnice 2+3 samostatná lůžka. Venkovní posezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Vlastní box pro úschovu pěti kol nebo jiného sportovního vybavení. 

Cena: 1 000,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci.

Chata typu E - obytná plocha 56 m2 (chata č. 6) 
Jedná se o čtyřlůžkovou prostornou, plně komfortní chatu se dvěma pokoji, vybavenou dvěma samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.

Cena: 900,- Kč
 + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady) Minimální délka ubytování dvě noci.

Ostatní podmínky ceníku

CENY JSOU STANOVENY ZA CELOU CHATU / NOC. Pří ubytování se psem příplatek 20,- Kč denně.

Kapacita každé jednotlivé chaty je dána počtem lůžek, tedy osob bez zohlednění rozdílu věku (každé dítě je zohledněno jako osoba).

Úhrada ceny pobytu se provádí formou převodu na účet ubytovatele na základě zaslané faktury v termínu její splatnosti, následně je vystaven a zaslán poukaz na ubytování. Ve výjimečných případech je možná úhrada v hotovosti u firmy AUDEA v Brně-Řečkovicích (odkaz na kontakt zde).

Storno poplatek je stanoven ve výši 50 % při zrušení pobytu nejpozději 14 dní před nástupem.

Rekreační poplatek městu se hradí pří nástupu správci ve výši 10,- Kč za den na osobu nad 18 let věku s výjimkou studentů a důchodců nad 70 let.

Příjezd pro ubytování je stanoven ve 13 hod. a odjezd v 11 hodin. Po dohodě lze se správcem upravit tak, aby při krátkodobém pobytu příjezd odpovídal možnostem rekreanta a správce areálu.

V období hlavní sezóny (letní a jarní prázdniny, silvestrovský pobyt) je upřednostňováno ubytování na 7 nocí. 

    

    

Úvod Kontakt